Tashi Momo

Zespół

Witamy w Królestwie Kobiet 🙂

Monika Wach

Szefowa kuchni. Z miłości do wegetariańskiej sztuki kulinarnej i zdrowego stylu odżywiania skończyła studia gastronomiczne. W Tashi Momo łączy zdobytą wiedzę z filozofią wschodu i himalajskimi recepturami. Codziennie wzbogaca swój warsztat pracy, ku uciesze gości restauracji. Gotowanie z intencją to jej pasja.

Julia Piątkowska

Szefowa kuchni. To w tym miejscu kilka lat temu gotowanie stało się jej pasją. Dziś samodzielnie sporządza mieszanki przypraw do tradycyjnych receptur himalajskich. Z sercem podchodzi do potraw przygotowywanych w Tashi Momo. Stara się zadowolić najwybredniejsze gusta gości i uwielbia patrzeć na ich zadowolone oblicza w trakcie jedzenia.

Kornelia Puchalska

Kelnerka i barmanka. Uśmiech nigdy nie schodzi jej z twarzy. Dokłada wszelkich starań, by obsługa była na jak najwyższym poziomie. W czasie jej pracy goście Tashi Momo czują się jak u przyjaciół w tybetańskim domu. Uwielbia opowiadać o potrawach i robi to w taki sposób, by choć na chwilę przenieść się w Himalaje.

Wspierają nas również Paulina Waluk i Agnieszka Tucholska – bez ich pomocy i zaangażowania Tashi Momo nie istniałoby w takiej formie jak obecnie.

Księgowość Tashi Momo prowadzona jest przez biuro Amt – polecamy Pana Michała i jego zespół.

Od strony informatycznej wspiera nas firma Mediart z Arkadiuszem Taraszką na czele, którego usługi są dla nas nieocenione.